Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mikroregión CEDRON - NITRAVA, okres NitraHľadať
 
 

Prehlásenie o prístupnosti

Stránka  www.cedronnitrava.sk spĺňa štandardy World Wide Web konzorcia týkajúce sa prístupnosti webu aj pre znevýhodnených občanov. Portál je prístupný aj po vypnutí zobrazovania obrázkov, kaskádných štýlov (CSS), Java a JavaScript sekvencií. Je definovaný v relatívnych jednotkách a jeho obsah je možné jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov.
Web stránka je plne funkčná v prehliadačoch:
Internet Explorer 7+
Mozilla Firefox 3+
Google Chrome 23.0+


Kontakt  webmaster: weberonmaster@cedronnitrava.sk

Miestna akčná skupina CEDRON - NITRAVA si je vedomé nedodržania štandardov v časti Povinne zverejňované zmluvy pri niektorých ďalších zmluvách, ktoré sú zverejnené v nesprávnom formáte.  Tieto zmluvy sú zverejnené v jedinom dostupnom formáte, keďže druhá zmluvná strana elektronickú verziu zmluvy v čitateľnej forme neposkytla.

Miestna akčná skupina CEDRON - NITRAVA si je vedomá nedodržania štandardov v niektorých častiach stránky, kde zverejňuje dokumenty, doručené výlučne klasickou poštou (Verejné vyhlášky).

Ide o dokumenty, ktoré netvoria a ani sa nepripomienkujú a nemá k dispozícii zdroj príslušných textov v elektronickej forme, preto zverejňuje informáciu v jedinej dostupne forme ako naskenované texty. Stránka www.cedronnitrava.sk bola spustená v decembri 2017.

 

 

 

 

 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka